Sobota 21.05.2011r. wyglądała w Zespole Szkół w Chróścinie inaczej niż zwykle. Puste w weekend, po całotygodniowych „zmaganiach” w zdobywaniu wiedzy, klasy i korytarze zapełniły się uczniami, nauczycielami i przybyłymi gośćmi. Wolny zazwyczaj dzień społeczność szkolna postanowiła poświęcić na zaprezentowanie przebogatej historii i tradycji, ale przede wszystkim dnia dzisiejszego placówki.

W ofercie przygotowanych atrakcji nie zabrakło niczego - były rozgrywki sportowe, lekcje otwarte, występy artystyczne oraz prezentacje realizowanych w szkole projektów edukacyjnych. Na wspólnej nauce, rozmowach, występach i zabawie czas płynął tak szybko, że planowane na godzinę 17.00 zakończenie „Dnia Otwartego”, na prośbę uczestników, przesunięto o ponad godzinę. Uśmiech na twarzach dzieci, podziękowania i pytania o następny termin tego rodzaju imprezy, od osób opuszczających mury szkoły, nie pozostawiały wątpliwości – impreza zakończyła się pełnym sukcesem. Jej wspaniały odbiór przez dzieci i młodzież, jak i społeczność lokalną, utwierdził wszystkich w przekonaniu, iż inicjatywa warta jest kontynuowania.

Więcej zdjęć z imprezy znajdziesz w naszej "Galerii".
Egzamin na Kartę Rowerową. Układ taneczny w wykonaniu gimnazjalistów. W zajęciach aktywnie uczestniczyli uczniowie i rodzice. Wybuchowa lekcja chemii.