Przedstawienie "Zaczarowany talizman".W środę, w naszej szkole, miały miejsce dwa niezwykłe wydarzenia. Pierwszym z nich był występ grupy teatralnej "MAGMICELLA" z przedstawieniem "Zaczarowany talizman" (w oparciu o treść książki "Karolcia"). W sztuce zwrócono szczególną uwagę na takie wartości jak Lekcja historii "Ku niepodległej".życzliwość, szacunek i właściwe traktowanie drugiego człowieka. W przedstawieniu wzięli udział uczniowie klas I - III szkoły podstawowej. Dla starszych uczniów (kl. IV - VIII szkoły podstawowej i III gimnazjalnej) zaplanowano nietypową lekcję historii pod hasłem "Ku niepodległej". Była to opowieść, wsparta rekwizytami z epoki, o tym jak bohaterowie walczyli o wolność, honor i ojczyznę. Przedstawienie przygotowała Grupa Artystyczna "REKONSTRUKTO", która kolejny raz odwiedziła naszą szkołę.