12 grudnia w niedzielne popołudnie nasza szkoła zapełniła się gośćmi. Tradycyjnie już zorganizowany został świąteczny kiermasz bożonarodzeniowy. Tym razem frekwencja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Duża sala gimnastyczna, gdzie sprzedawane były świąteczne (i nie tylko m.in. przepyszna wojskowa grochówka) przysmaki, kartki, stroiki, książki i prowadzona była loteria fantowa oraz mała sala, w której uczniowie prezentowali profesjonalnie przygotowany program artystyczny wypełniły się po brzegi. Przez cały czas trwania imprezy odwiedzający szkołę mieli okazję spotkać się przy wspólnym stole z przyjaciółmi, znajomymi lub sąsiadami, mogli posłuchać utworów muzycznych granych i śpiewanych przez uczniów, wziąć udział w Jasełkach, czy też w przedstawieniu przygotowanym przez Szkolne Koło PCK. Przygotowane atrakcje, świąteczny wystrój sal i korytarzy, ale przede wszystkim ogromne serce, jakie włożyła cała społeczność szkolna w przygotowanie tej imprezy sprawiły, że wszyscy uczestnicy biorący w niej udział mogli poczuć prawdziwą magię zbliżających się świąt.

Składamy serdeczne podziękowania Radzie Rodziców, Gronu Pedagogicznemu, Pracownikom Szkoły, Uczniom oraz wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego, iż ta uroczystość przebiegła w tak wspaniałej, ciepłej i prawie rodzinnej atmosferze.

Mali artyści z reżyserem Jasełek p. Wiesławą Cieślą dziękują, licznie zgromadzonej publiczności, za gromkie brawa. „Chóry anielskie”. Wszystkie stoiska kiermaszu cieszyły się wielkim powodzeniem. Nasi szkolni muzycy. Przedstawienie Szkolnego Koła PCK mówiło o wartościach istotnych w życiu każdego człowieka. Sala pęka w szwach. Hitem okazały się oryginalne przebrania przygotowane przez Radę Rodziców. Zwycięzca głównej nagrody w loterii przyjmuje gratulacje od Dyrekcji Szkoły i przedstawicieli Rady Rodziców.