Tańcząc pomagamy!Po ogromnym sukcesie charytatywnego meczu LZS Mechnice, Piżama Party w PSP Chróścina wspierającymi finansowo rehabilitację mamy naszego ucznia, zwiększyliśmy MOC i wzięliśmy udział we wspaniałym wydarzeniu w naszej szkole – Mikołajkowym Maratonie Zumby! To było prawdziwe show! Tym razem przy współpracy Zumba Anna Cichoń i Jump Planet . Tańcząc spalaliśmy kalorie i jednocześnie wspomagaliśmy finansowo koszty rehabilitacji. Tańczyła z nami Wójt Gminy Losowanie nagród.Dąbrowa Pani Katarzyna Gołębiowska – Jarek. Kroku dotrzymywał przeuroczy Kangur z Jump Planet w Opolu. 138 uczestników w dwie godziny niezwykle energicznej zumby rozgrzało do czerwoności parkiet PSP w Chróścinie. Po zumbie, dzięki życzliwości dobrych ludzi i sponsorów – rozlosowaliśmy, wśród tańczących w szczytnym celu, cenne nagrody. Opiekę medyczną imprezy zapewnił Pan Krzysztof Machura.
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pokazali swoją hojność i otwarte serca. Po raz kolejny pokazaliśmy, że jesteśmy ludźmi dobrej woli, wrażliwymi na krzywdę innych, a przede wszystkim z ogromnym sercem. Razem można naprawdę wiele. To jest nasz wspólny sukces.

Odwiedziło nas

Dzisiaj: 11

Wczoraj: 166

Ten tydz.: 1024

W tym miesiącu: 1232

Razem: 252795