INFORMACJA DOTYCZĄCA ŚWIETLICY
Świetlica czynna w godz. 6.30 - 17.00

INFORMACJA DOTYCZĄCA OBIADÓW
W związku z koniecznością dokonywania, w ustalonych terminach, wpłat za obiady na konto bankowe, z którego realizowane są zakupy do szkolnej stołówki, prosimy o terminowe opłacanie obiadów (u p. Aleksandry Homendy).
Podczas wykonywania barwnych prac o wiośnie, dzieci ułożyły również rymowankę:Prace uczniów.
Wiosna radosna
do nas zawitała,
świeżą zieleń i kwiaty
wokół rozsypała.
Wiosennie...Marzec, Marzec pięknie się wystroił... w wiosenne kwiaty,  dedykowane wszystkim Paniom z okazji Dnia Kobiet. Nieograniczona wyobraźnia dziecięca i sprawne ręce stworzyły różnorodne bukiety kwiatów, które zachwycają doborem kolorów oraz estetyką wykonania.
Natomiast ... i świątecznie.z okazji Świąt Wielkanocnych, dzieci w świetlicy wykonały przepiękne kartki  - technika quilling. Zwijanie pasków papieru, klejenie i tworzenie odpowiednich kształtów wymagało dużo cierpliwości oraz  precyzji i estetyki wykonania. Zręczne paluszki  dzieci wykonały piękne i niepowtarzalne kartki wielkanocne,  które z najlepszymi życzeniami  zabiorą do domu ,  wręczą Dyrektorowi i pracownikom szkoły.  WESOŁEGO ALLELUJA!
Mikołajkowo - choinkowe prace.Kartki świąteczne.Grudzień, to miesiąc radości, dobroci i rodzinnego ciepła. Nastrojowe prace  mikołajkowo – choinkowe  wykonane przez  dzieci ze świetlicy ozdobiły korytarz na parterze naszej szkoły, a kartki świąteczne z serdecznymi życzeniami  otrzymali  nauczyciele i pracownicy szkoły.  DO SIEGO ROKU!
W przypadku nieobecności dziecka  w szkole  (choroba, wyjazd) – 3 dni i dłużej – proszę niezwłocznie ( 1 dnia)  poinformować  o tym sekretariat  szkoły lub wychowawcę klasowego w celu odliczenia porcji obiadowych. Odliczenia  nie  działają  wstecz!
Płatności za obiady należy dokonać do 10 dnia każdego miesiąca!
W styczniu kwota do zapłaty wynosi 24 zł.
Prace związane ze Świętem Niepodległości.Nowym pomysłem w naszej szkole jest "Galeria ŚwieJesienne owoce.tlicowa". Przepiękne prace plastyczne tworzone przez uczniów, pod okiem opiekunów świetlicy, zdobić teraz będą szkolny korytarz. Tym razem prezentujemy prace wykonane techniką origami związane z jesienią i Świętem Niepodległości. Z niecierpliwością czekamy na następne.