MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY SPORTOWE DLA KLAS I-III SP

06 maja 2011r, w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Chróścinie obchodziliśmy mały jubileusz, a mianowicie już po raz piaty rozgrywaliśmy MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY SPORTOWE DLA KLAS I-III MINIOLIMPIJCZYK.

Na wstępie pani Dyrektor szkoły, Danuta Panufnik powitała przybyłych gości, Dyrektora GZEASiP w Dąbrowie, Janusza Staszowskiego i Dyrektora GOKiR w Dabrowie, Zbigniewa Janowskiego, a także zawodników, ich opiekunów ze szkół: PSP ze Sławic, PSP nr 2 z Opola, PSP nr 24 z Opola oraz gospodarzy i wspaniałą publiczność, życząc wszystkim zarówno dobrej zabawy jak i sportowej rywalizacji. Otwarcia tegorocznej uroczystości dokonał Dyrektor Zbigniew Janowski.


Rywalizacja, jak co roku przebiegała w gorącej, pełnej emocji atmosferze. Muszę mocno podkreślić, a zarazem podziękować osobom przygotowującym dzieci do tych zawodów, iż poza doskonałymi umiejętnościami sportowymi drużyny wykazały się dokładnością w przestrzeganiu ustalonego regulaminu, co oczywiście jest ogromną zasługą ich trenerów i opiekunów. Z tego miejsca chciałabym podziękować Komisji Sędziowskiej tj. p. Małgorzacie Steciuk i p. Grzegorzowi Fiecowi za czuwanie nad prawidłowym przebiegiem zawodów oraz uczniom naszego Gimnazjum pomagającym przy sprawnym przeprowadzeniu poszczególnych konkurencji.

OTO WYNIKI:

W kategorii klas I, pierwsze miejsce zajęła drużyna z PSP nr2 w Opolu, II-gie z PSP w Chróścinie, III-cie z PSP w Sławicach. W kategorii klas II, pierwsze miejsce zdobyła drużyna z PSP w Chróścinie, II-gie z PSP nr2 w Opolu. W kategorii klas III, pierwsze miejsce wywalczyła drużyna z PSP w Chróścinie, II-gie z PSP w Sławicach, III-cie z PSP nr 24 w Opolu, IV-te z PSP nr 2 w Opolu. Serdecznie gratulujemy !!!

Po uroczystej dekoracji, wręczenia medali, pucharów, dyplomów i nagród nastąpił moment zamknięcia MINIOLIMPIJCZYKA 2011, którego dokonał Dyrektor Janusz Staszowski, życząc młodym zawodnikom sukcesów w kolejnych rozgrywkach.

Z tego miejsca chcielibyśmy gorąco podziękować p. Dyrektor Danucie Panufnik za coroczne, ogromne wsparcie przy organizacji imprezy i wiarę w jej powodzenie. Również dziękujemy fundatorom nagród i poczęstunku : p. Ewie Maj przedstawicielce firmy STATOIL we Wrzoskach, p. Jackowi Kręcichwostowi właścicielowi piekarni w Chróścinie, spółce Zott Polska z Opola, przedsiębiorstwu TAURON Polska Energia, firmie VENDICO oraz fundacji PROLEGE z Opola.

Serdecznie zapraszamy szkoły do wzięcia udziału w zawodach w przyszłym roku.

W. Cieśla