30 stycznia 2020 r. uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Chróścinie uczestniczyli w półfinale wojewódzkim chłopców w dwa ognie.
Po bardzo wyrównanych meczach o zwycięstwie musiała zadecydować tzw. mała tabela.
I miejsce - Krapkowice 4 pkt 35-29 /+6/
II miejsce - Chróścina 4 pkt 22-21 /+1/
III miejsce - Paczków 4 pkt 34-41 /-7/
W zawodach brała jeszcze udział drużyna z Baborowa, która zajęła 4. miejsce.

Chróścina grała w składzie: Jacek Bauman, Marcel Dusza, Aleksander Grzybek, Adam Kalla, Tomasz Kędziora, Maksymilian Kubis, Adam Labisz, Jakub Niedworok, Jakub Parzybut , Michał Tudyka.
Panu Grzegorzowi Fiecowi  i wspaniałej drużynie serdecznie gratulujemy!

Dla nas jesteście najlepsi i jesteśmy z Was dumni !
22 stycznia 2020 r. w Niemodlinie odbył się "Finał Powiatu Opolskiego w dwa ognie" chłopców i dziewcząt. Cztery drużyny w każdej kategorii walczyły o awans. Gminę Dąbrowa reprezentowali uczniowie i uczennice Publicznej Szkoły Podstawowej im. Gustawa Morcinka w Chróścinie.
Zawody odbywały się systemem każdy z każdym. Obu drużynom gratulujemy postawy na boisku, która jak zawsze była nienaganna, a walka trwała do ostatnich piłek .

W kategorii dziewcząt zajęliśmy 3 miejsce! Drużyna w składzie: Karolina Hebda, Bianka Kacuba, Anastazja Nicpoń, Karolina Adolf, Anna Parzybut, Marta Poks, Martyna Pudełko, Kamila Siendzielorz, Magdalena Tudyka oraz Sabina Wienczek. Serdecznie gratulujemy Dziewczętom i Opiekunowi Pani Małgorzacie Steciuk.

W kategorii chłopców poziom był bardzo wyrównany! Awans do Półfinału Województwa zapewnili: Jacek Bauman, Marcel Dusza, Aleksander Grzybek, Adam Kalla, Maksymilian Kubis, Adam Labisz, Jakub Niedworok, Jakub Parzybut, Tomasz Kędziora oraz Michał Tudyka. Serdecznie gratulujemy Chłopcom oraz Opiekunowi Panu Grzegorzowi Fiecowi. Gratulujemy zwycięstwa i czekamy na kolejny awans aż do FINAŁU!